RABBIT WORLD

Rabbit Doubt PBF

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-04-14 21:10:14

teguo
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-26
Liczba postów: 13
Windows 8.1Firefox 45.0

RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

A więc następną część naszej zabawy czas zacząć, na początek dam zasadę, że jest totalny i bezwzględny zakaz edytowania postów w tym wątku jak i w kartach postaci, każda zmiana bez mojej zgody będzie karana.

Pomieszczenie 1 (Hol)

Sai i Yuriko budzicie się i pierwsze co widzicie to 3 okna, nad którymi są napisane "KASA 1, KASA 2, KASA3", po przyjrzeniu się widać, że za okienkami ktoś siedzi, czyżby to byli żywi ludzie? Po obejrzeniu się na resztę stron widzicie, że siedzicie na czerwonych plastikowych krzesełkach, nie jesteście niczym spętani ani przykuci, zauważacie, że jest to hol jakiegoś peronu. Nieużywany widać od jakiegoś czasu, lecz zadbany ale nic w nim nie ma,tam gdzie zwykle były pokazane odjazdy i przyjazdy pociągów, jest oryginalnymi literami ułożony napis "RABBIT DOUBT". Pomiędzy okienkami a tablicą z napisem jest namalowane czerwoną farbą "W KLATKACH SĄ ZWIERZĘTA. WYPUSZCZACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ." a pod nim trzy strzałeczki wskazujące na poszczególne kasy. Dalej wszystkie okna zamurowane podwójnie, podobnie drzwi poza drzwiami na peron - one są zabezpieczone wielką żelazną bramą, otwieraną tylko od zewnątrz po wpisaniu szyfru. Na jednej ze ścian działający zegar a na nim widoczna godzina 10:00. Na podłodze przed wami leży kartka z jakimś napisem, a obok niej klucz z plakietką.

Pomieszczenie 2

Oak budzi się na ziemi, nic nie widzi, ma czymś związane oczy. Gdy próbuje poruszyć jedyną ręką odczuwa opór jednocześnie z szarpaniem własnego paska, niestety łańcuch jest zbyt krótki, aby dosięgnąć do sprzączki i zdjąć pasek.

Pomieszczenie 3

Melody budzi się oparta o ścianę również nie widząc nic, czuje, że ma skute obie ręce za plecami.

Pomieszczenie 4

Damian budzi się w równie nieprzyjemnej sytuacji, ręce skute z tyłu i jakaś opaska na oczach.


Ta trójka odczuwa po obudzeniu się spory niepokój, nie wiedzą gdzie są, nie czują nic poza ciepłem, co oznacza, że pomieszczenia są jakoś ogrzewane.

Ostatnio edytowany przez teguo (2016-04-14 21:24:24)


gVjEpOD.jpg?2

Offline

#2 2016-04-18 18:55:51

CorpseBride
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-07
Liczba postów: 4
Windows 8.1Chrome 50.0.2661.75

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Sai obudził się siedząc na niewygodnym krześle w pomieszczeniu przypominającym peron. Poza oczywistym bólem karku, czuł też całkowitą dezorientację i jakby zalążek paranoi kiełkujący gdzieś w trzewiach. Ostatnie co pamiętał nim stracił przytomność to ulica, którą wracał ze sklepu z siatką pełną lodów i czekolady. Rozejrzał się dookoła. Pierwsze co rzuciło mu się w oczy to wielki napis: "W KLATKACH SĄ ZWIERZĘTA. WYPUSZCZACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ." oraz ponumerowane okna.
Po swojej prawej usłyszał szmer i jakby sapnięcie. Okazało się, że nieco z tyłu siedzi dziewczyna, która majaczy przez sen. Nie kojarzył jej, ale drogą dedukcji doszedł do wniosku, że ona też raczej nie znalazła się tu z własnej woli i teraz prawdopodobnie stanie się jego towarzyszką od 'co ja tu robię' i 'czy my tu umrzemy?'. Nie była to może konkluzja adekwatna do sytuacji, ale najlepsza, żeby rozwiać lęki i dodać sobie nieco odwagi.
Po krótkiej chwili zauważył, że na wprost nich, na podłodze, znajduje się zapisana kartka, plakietka i klucz. Podniósł je z zaciekawieniem i rozmasowując obolałe mięśnie podszedł do okien, by przyjrzeć się, co się za nimi znajduje.


Lubię pić zieloną herbatę i czytać.
Po prostu nie mam lepszego pomysłu na resztę życia.

Offline

#3 2016-04-19 10:39:49

HIVane
Moderator
Dołączył: 2016-02-25
Liczba postów: 14
Windows XPOpera 33.0.1990.115

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Zdecydowanie nie w ten sposób kończyłem dzień, a przynajmniej nie przypominam sobie bym opuszczał dom chociażby na chwilę. A już na pewno nie zawiązałem sobie opaski na oczach. Wniosek był prosty, zostałem porwany. Często w swoim życiu zastanawiałem się jakby to wyglądało gdyby ktoś mnie zaatakował, tudzież porwał, rozmyślając przy tym jak zareagowałbym w tej sytuacji. Wcale a wcale nie było tak jak w mojej wyobraźni, czułem dobrze jak moje ciało zalewa zimny pot, chociaż w pomieszczeniu było całkiem ciepło, taka mieszanka nie mogła dobrze wpłynąć na moje zdrowie. Me serce waliło jak szalone, bałem się, to chyba poprawna reakcja, zwłaszcza, że nic nie widziałem, nawet nie byłem pewien czy jestem tutaj sam, czy może ktoś już ostrzy sobie na mnie nóż. Zaczęło zbierać mi się na odruch wymiotny, zawsze reagowałem w ten sposób na stres, na szczęście udało mi się to powstrzymać poprzez wzięcie kilku głębszych wdechów. Gdy tylko spróbowałem zdjąć opaskę ze swoich oczu, zdałem sobie sprawę z tego, że moje ręce są unieruchomione i to teraz niemożliwe. W akcie desperacji spróbowałem wstać z ziemi i oprzeć się plecami o ścianę, przynajmniej tyle mogłem zrobić.


crP3NiE

Offline

#4 2016-04-19 17:51:45

Moon
Użytkownik
Skąd: Gdańsk ♥
Dołączył: 2016-02-26
Liczba postów: 15
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Yuriko obudziła się całkiem wyspana, jedyne co jej przeszkadzało to fakt, że odczuwała chłód. Gdy otworzyła oczy zobaczyła jakiegoś faceta. Pierwsze co zauważyła były to 3 kasy KASA 1, KASA 2 i KASA 3. Był to typowy peron, ale nie daleko siebie zauważyła na podłodze jakąś kartkę a obok niej klucze. W sumie widziała dużo więcej, ale nie były to jakieś istotne rzeczy w momencie kiedy to zauważyła zobaczyła, że chłopak ogarnia pomieszczenie więc szybkim ruchem postanowiła nagle wstać i wziąć klucze i przeczytać napis z kartki. Jeśli jej się to udaje, to sprawdza co ma w kieszeniach a następnie chowa klucz. Gdy to robi podchodzi do okienek zobaczyć te osoby, które siedzą za nimi. Jeśli to żywi ludzie i jest tam kobieta to Yuriko bierze krzesełko lub krzesełka na których siedziała i stara się rozbić to okienko. Jeśli nie daje rady wziąć krzesełek patrzy w pończochy czy ma swój skalpel i stara się nim rozbić szybę. Jeśli żadna z Opcji się nie udaje to odzywa się do chłopaka Ej.. a Ty jak dżentelmenie się nazywasz? - z sarkazmem powiedziała Yuriko


tumblr_n5mpx6uCI51srt0n4o1_500.gif
tumblr_njq5imbULA1sifzylo1_500.gif
tumblr_mvnsnecsVc1stvuwto6_500.gif

Offline

#5 2016-04-19 18:02:28

Sunny
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-31
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 49.0.2623.112

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Gdy tylko się przebudziłam odczułam mocny dyskomfort. Siedziałam na jakiejś podłodze oparta o ścianę, strasznie bolały mnie plecy i czułam, że mam spętane ręce z tyłu. Na oczach miałam opaskę , co w sumie mnie nie zdziwiło, ponieważ zazwyczaj kładę się w takiej spać, żeby mnie słońce z rana nie obudziło.  Ta opaska była nieco inna niż ta moja, ponieważ nieco mocniej trzymała się na oczach W pierwszej chwili pomyślałam, że to pewnie kolejny głupi żart moich kumpli, więc sytuacja w jakiej się znalazłam nie wzbudziła we mnie żadnego niepokoju, jednak po chwili zwyczajnie zaczęłam się już nudzić więc zaczęłam głośno krzyczeć, żeby już przestali się wygłupiać i mnie uwolnili. Myślałam, że są gdzieś nie daleko i mnie obserwują z ukrycia, no bo przecież nie zostawiliby mnie samej. To by zupełnie mijało się z celem. Po paru minutach zaczęło mnie już to mocno denerwować. Krzyknęłam jeszcze kilka razy, ale nie było słychać żadnego odzewu. W sumie to nic nie słyszałam. Wokół panowała głucha cisza, która po kilku chwilach zaczęła mnie przerażać. A co jeśli to nie jest żaden żart? O chuj tu chodzi ? Gdzie ja jestem? Ktoś chce mnie skrzywdzić?  Szybko wpadłam w panikę. Momentalnie oblał mnie zimny dreszcz, zaczęłam się trząść. dobra, ogarnij dziewczyno. Panika niczego tu nie wniesie. Kiedy już się uspokoiłam zaczęłam myśleć na spokojnie. Okey, czy komuś podpadłam? Coś komuś zrobiłam? Nie no chyba nie... Staram się utrzymywać ze wszystkimi dobre stosunki. Westchnęłam. Dooobra dobraa, jakie są dobre strony tej sytuacji? Noo jest dosyć ciepło i mam na sobie ubrania i nie czuję, żebym miała jakieś rany, więc nie jest tak najgorzej. . Okazało się, że mogę całkiem swobodnie ruszać nogami. Postanowiłam wstać, pochodzić trochę. Myślałam, że może uda mi się mniej więcej określić wielkość tego pomieszczenia. Po chwili uznałam, że lepiej będzie jak po prostu spróbuję zdjąć tą cholerną opaskę. Podeszłam znów do ściany i za pomocą kilku otarć o nią starałam się ściągnąć ten szajs...

Ostatnio edytowany przez Sunny (2016-04-19 18:07:05)

Offline

#6 2016-04-19 21:57:16

Mativane
Administrator
Dołączył: 2016-02-25
Liczba postów: 20
Windows 7Chrome 38.0.2125.104

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Oak obudził się, tak jak budzi się zazwyczaj - leniwie. Każdego dnia powoli przekuwa senne mary na jawę, nieśpiesznie wpierw otwierając oczy, dopiero dużo później wstając. Cykl ten i tym razem z początku przebiegał identycznie... Aż do momentu otwarcia oka. Wtedy napięcie momentalnie zaskoczyło młodego naukowca. Adrenalina rozbudzała go wraz z odkrywaniem kolejnych elementów swojego położenia. Miał ograniczone pole manewru, ręka była... Przyczepiona do jego tułowia? Tak mu się przynajmniej wydawało, bo jakaś opaska czy inna maska zasłaniała mu oczy. Znaczy, poza tą opaską na oko którą nosił zwykle.

No dobra, to co teraz... Chyba moje nogi są wolne. Czy ja w ogóle jestem w moim domu? Co się dzieje, jakieś porwanie? Nie, spokojnie, spokojnie. Muszę się wydostać. Gdzie jestem. Co czuję. Co słyszę - Oak zamarł i zaczął za równo nasłuchiwać, jak i nosem szukać jakichś charakterystycznych zapachów. Po chwili, niezależnie od skutku akcji, wstał i bardzo powoli zaczął chodzić to w prawo to w lewo, próbując wyczuć jakąś ścianę czy meble jednocześnie nie zabijając się przy tym o jakąś ostrą krawędź.

Postanowił też - przynajmniej na razie - nie krzyczeć o pomoc, jako że bardzo wątpliwym wydawał mu się scenariusz by w okolicy był ktoś chcący mu pomóc. Poza tym w sytuacji zagrożenia wolał się wyciszyć i zebrać myśli niż krzyczeć i miotać się bez sensu. Musi być jakieś wyjście z tej sytuacji... Prawda?

Offline

#7 2016-04-21 20:03:34

teguo
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-26
Liczba postów: 13
Windows 8.1Firefox 45.0

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

A więc teraz będzie szybko i krótko, zasadę 3 dni oczywiście znacie [dblpt])


HOL czyli pomieszczenie nr 1
Yuriko i Sai po szybkich oględzinach pomieszczenia, w którym się znajdują, zachciało się podnieść klucz i karteczkę, które leżały na podłodze, więc oboje wyciągnęli po nie swoje ręce z czego wynikło, że ich dłonie spotkały się w tym samym momencie na kluczu, jednocześnie go łapiąc i na karteczce, rozrywając ją na pół. Zaskutkowało to wszystko sytuacją, w której odczytanie napisu na karteczce było lekko utrudnione. W tym samym czasie usłyszeliście głosy, coś na rodzaj krzyku, słowa były niezbyt wyraźne lecz dało się zrozumieć, że to wołanie o pomoc dobiegające z któregoś okienka. Na tym momencie zatrzymuje się akcja. Po oględzinach pomieszczenia, możecie jeszcze zauważyć, że za każdym z okienek kasowych widnieje jakaś ludzka sylwetka, na prawo od nich znajdują się jakieś drzwi, a po waszej lewej niewielki śmietnik zaś za wami widać schody prowadzące w dół. A w momencie, gdy wasza ciała zostały poruszone, wasze kieszenie opadły lekko w dół pod wpływem nieznanego wam ciężaru.

Pomieszczenie 2
Tu jedyne co się stało, to Oakowi udało się wstać i powoli przemieszczać po pokoju, wynikło z tego, że natrafiłeś na jakiś przedmiot, który po uderzeniu w niego, przesunął się z charakterystycznym dźwiękiem dla przesuwanego krzesła. Poza tym usłyszał jakby zza ściany wołanie o pomoc.

Pomieszczenie 3
Melody po zrobieniu pięknego zamieszania i nie otrzymaniu odzewu, wpadła na pomysł z ocieraniem się o ściany, który o dziwno zadziałał, a opaska z oczy zsunęła się jej na szyję. Jaskrawe światło oślepiło nieprzyzwyczajone do jasności oczy, po chwili jednak wszystko się unormowało. Pomieszczenie, w którym dziewczyna się znajdowała nie jest za duże, znajduje się w nim okno, pod którym jest biurko z szufladką, której używa się do przekazywania pieniędzy na drugą stronę, a przy nim krzesło obrotowe na kółkach, przy ścianie obok jest następne biurko, a w nim 3 szuflady.

Pomieszczenie 4
Chłopak nie zrobił zbyt wiele, chociaż dużo myśli przechodziło mu przez głowę, postanowił więc wstać, udało mu się znaleźć ścianę, o którą mógł się oprzeć i poczekać na nieznane. Także usłyszał jakby zza ściany głos, wołający o pomoc.


gVjEpOD.jpg?2

Offline

#8 2016-04-21 20:55:12

Moon
Użytkownik
Skąd: Gdańsk ♥
Dołączył: 2016-02-26
Liczba postów: 15
AndroidSafari 534.30

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Yuriko podchodzi do okienek zobaczyć te osoby, które siedzą za nimi. Sprawdza kieszenie. Jeśli to żywi ludzie i jest tam kobieta to Yuriko bierze krzesełko lub krzesełka na których siedziała i stara się rozbić to okienko. Jeśli nie daje rady wziąć krzesełek patrzy w pończochy czy ma swój skalpel i stara się nim rozbić szybę i pomaga dziewczynie się uwolnić. Jeśli żadna z Opcji się nie udaje to siada na podłogę. Jeśli ma ten skalpel przy sobie to podcina sobie żyły i gardło. Jeśli nie ma skalpela bierze co kolwiek i popełnienia samobójstwo.


tumblr_n5mpx6uCI51srt0n4o1_500.gif
tumblr_njq5imbULA1sifzylo1_500.gif
tumblr_mvnsnecsVc1stvuwto6_500.gif

Offline

#9 2016-05-15 21:31:41

ShirØ
Moderator
Dołączył: 2016-02-25
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 50.0.2661.102

Odp: RABBIT DOUBT 3 - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

Nieznajomy mężczyzna pojawia się z nikąd i wciska guzik końca świata

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Zjebałem obrazek sorki